Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (7.0.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Comments
cs: Komentáře

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Component
cs: Komponenta

en: Components
cs: Komponenty

en: All
cs: Vše

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
