Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (7.0.0) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Comments
et: Kommentaarid

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Reset
et: Tühista

en: Section
et: Sektsioon

en: Component
et: Komponent

en: Components
et: Komponendid

en: All
et: Kõik

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Meta tags
et: Metasildid

en: Post to Twitter
et: Postita twitteri

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
