Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (7.0.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Comments
lt: Komentarai

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Section
lt: Sekcija

en: Component
lt: Komponentas

en: Components
lt: Komponentai

en: All
lt: Visi

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
