Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (7.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Tags
ps: بچوي

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
