Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (7.0.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Comments
sk: Komentáre

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Component
sk: Komponent

en: Components
sk: Komponenty

en: All
sk: Všetky

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
