Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (7.0.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Comments
sv: Kommentarer

en: On
sv: På

en: Tags
sv: Etiketter

en: Reset
sv: Återställ

en: Section
sv: Sektion

en: Component
sv: Komponent

en: Components
sv: Komponenter

en: All
sv: Alla

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Meta tags
sv: Metataggar

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
