Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (7.0.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
