Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (7.0.0) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Comments
uk: Коментарі

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Reset
uk: Скинути

en: Section
uk: Розділ

en: Component
uk: Компонент

en: Components
uk: Компоненти

en: All
uk: Все

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Meta tags
uk: Мета-теґи

en: Post to Twitter
uk: Опублікувати в Twitter

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Opinion
uk: Думка

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
uk: Обмеження матеріалу у символах - @limit, залишилось - <strong>@remaining</strong>
