Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (8.x-5.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Body
af: Teks

en: Comments
af: Kommentaar

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Reset
af: Herstel

en: All
af: Alle

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
