Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (8.x-5.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Comments
be: Каментары

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Reset
be: Скінуць

en: All
be: Усе

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
