Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (8.x-5.0-alpha1) - en to de translation catalogue (26 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Comments
de: Kommentare

en: On
de: An

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Section
de: Abschnitt

en: All
de: Alle

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Desc
de: Absteigend

en: Content queue
de: Inhaltswarteschlange

en: Sort by
de: Sortierung

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Meta tags
de: Meta-Tags

en: Post to Twitter
de: Auf Twitter veröffentlichen

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Opinion
de: Meinung

en: Opinions
de: Meinungen

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Load More
de: Mehr laden

en: Real-time SEO
de: Echtzeit-SEO

en: Main media
de: Hauptmedium

en: Author profile
de: Profil des Autors
