Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (8.x-5.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Comments
fil: Mga puna

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Promoted to front page
fil: Itinaas sa unang pahina
