Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (8.x-5.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Comments
nn: Kommentarar

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: All
nn: Alle

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
