Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (8.x-5.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Comments
oc: Comentaris

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Section
oc: Seccion

en: All
oc: Tot

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Meta tags
oc: Balisas meta

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
