Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (8.x-5.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Comments
sl: Komentarji

en: Tags
sl: Oznake

en: Reset
sl: Ponastavi

en: All
sl: Vsi

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani
