Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (8.x-5.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Comments
gl: Comentarios

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Section
gl: Sección

en: All
gl: Todo

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
