Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (8.x-5.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
