Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (8.x-5.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: On
ro: Pornit

en: Tags
ro: Etichete

en: Reset
ro: Resetează

en: All
ro: Toate

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
