Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Search
am: ፈልግ

en: type
am: ዓይነት

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
