Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Type
be: Тып

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: type
be: тып

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Search results
be: Вынікі пошуку
