Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Search
bs: Pretraga

en: type
bs: tip

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Search results
bs: Rezultati pretrage
