Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Page
da: Side

en: Latest
da: Seneste

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Search results
da: Søgeresultater

en: Offset
da: Forskydning

en: Relevance
da: Relevans

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Select any filter and click on Apply to see results
da: Vælg et filter og klik på Anvend for at se resultater
