Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Type
de: Typ

en: Advanced options
de: Erweiterte Optionen

en: Search
de: Suche

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: type
de: Typ

en: Page
de: Seite

en: Latest
de: Neueste

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Search results
de: Suchergebnisse

en: Offset
de: Versatz

en: Relevance
de: Relevanz

en: Sort options
de: Sortieroptionen

en: Oldest
de: Älteste

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Select any filter and click on Apply to see results
de: Wählen Sie einen beliebigen Filter und klicken Sie auf Anwenden, um Ergebnisse zu sehen

en: Uber Publisher Search
de: Uber-Publisher-Suche

en: Uber publisher search system.
de: Uber-Publisher-Such-System.

en: Uber Publisher default index
de: Uber-Publisher-Standardindex

en: Uber Publisher Database server
de: Uber-Publisher-Datenbankserver

en: <h4>No result found.</h4>
de: <h4>Kein Ergebnis gefunden.</h4>
