Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Advanced options
fil: Mga abansadong pagpipilian

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: type
fil: uri

en: Page
fil: Pahina
