Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Search
gu: શોધ

en: type
gu: પ્રકાર

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Search results
gu: પરિણામો શોધો
