Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Advanced options
hi: विस्तारित विकल्प

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: type
hi: प्रकार

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Search results
hi: खोज परिणाम

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
