Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Advanced options
it: Opzioni avanzate

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: type
it: tipo

en: Page
it: Pagina

en: Latest
it: Ultimo

en: Sort by
it: Ordina per

en: Authored on
it: Creato il

en: Search results
it: Risultati della ricerca

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Select any filter and click on Apply to see results
it: Seleziona qualsiasi filtro e clicca su Applica per visualizzare i risultati

en: Master
it: Principale
