Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: type
jv: tipe

en: Page
jv: Kācā

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Search results
jv: Kasilé golékan

en: - All -
jv: - Kabeh -
