Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: type
km: ប្រភេទ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក
