Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: type
ne: प्रकार

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: « First
ne: « पहिलो
