Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Advanced options
ru: Дополнительные настройки

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: type
ru: тип

en: Page
ru: Страница

en: Latest
ru: Последнее

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Authored on
ru: Создан в

en: Search results
ru: Результаты поиска

en: Offset
ru: Пропустить

en: Relevance
ru: Релевантность

en: Sort options
ru: Настройка сортировки

en: Oldest
ru: Старейшие

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: 1 | @count
ru[0]: @count
ru[1]: @count
ru[2]: @count[2]

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Select any filter and click on Apply to see results
ru: Выберите любой фильтр и нажмите Применить для просмотра результата

en: Master
ru: Основной
