Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Search
se: Oza

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Search results
se: Ohcanbohtosat
