Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Type
te: రకం

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Search
te: వెతుకు

en: type
te: రకము

en: Page
te: పేజీ

en: Search results
te: అన్వేషణ ఫలితాలు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
