Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: type
tr: tür

en: Page
tr: Sayfa

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Search results
tr: Arama sonuçları

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Oldest
tr: En eski

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Select any filter and click on Apply to see results
tr: Herhangi bir süzgeç seçin ve sonuçları görmek için Uygula'ya tıklayın

en: Master
tr: Ana (master)
