Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: type
uk: тип

en: Page
uk: Сторінка

en: Latest
uk: Останнє

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authored on
uk: Створено

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Offset
uk: Зміщення

en: Relevance
uk: Доречність

en: Sort options
uk: Параметри впорядкування

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Select any filter and click on Apply to see results
uk: Щоб побачити результат, виберіть довільний фільтр і натисніть "Застосувати"

en: Master
uk: Головне
