Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: type
ar: النوع

en: Page
ar: الصفحة

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Master
ar: الرئيسي
