Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: type
ast: triba

en: Page
ast: Páxina

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta
