Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Type
az: Növ

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Page
az: Səhifə

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
