Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: type
bg: тип

en: Page
bg: Страница

en: Authored on
bg: Написано на

en: Search results
bg: Резултати от търсенето
