Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: type
bo: རིགས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
