Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: type
ca: tipus

en: Page
ca: Pàgina

en: Latest
ca: Novetats

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Select any filter and click on Apply to see results
ca: Seleccioneu qualsevol filtre i feu clic a Aplica per a veure'n els resultats.

en: Master
ca: Mestre
