Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Type
cy: Math

en: Advanced options
cy: Dewisiadau uwch

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: type
cy: math

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Search results
cy: Canlyniadau chwilio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
