Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: type
eo: tipo

en: Page
eo: Paĝo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: - All -
eo: - Ĉio -
