Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Type
et: Liik

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: type
et: tüüp

en: Page
et: Lehekülg

en: Latest
et: Uued

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Offset
et: Nihe

en: Relevance
et: Asjakohasus

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Master
et: Peamine
