Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: type
eu: mota

en: Page
eu: Orria

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »
