Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: type
fa: نوع

en: Page
fa: صفحه

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Master
fa: مدیر
