Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: type
fi: tyyppi

en: Page
fi: Sivu

en: Latest
fi: Viimeisin

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: Relevance
fi: Paremmuusjärjestys

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Select any filter and click on Apply to see results
fi: Valitse mikä tahansa suodatin ja klikkaa Suorita nähdäksesi tulokset

en: Master
fi: Isäntä
