Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Type
he: סוג

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: type
he: סוג

en: Page
he: דף

en: Latest
he: הכי חדש

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Master
he: מאסטר
