Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Search
ht: Chèche

en: Page
ht: Paj

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -
