Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: type
hu: típus

en: Page
hu: Oldal

en: Latest
hu: Utolsó

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Search results
hu: Találatok

en: Offset
hu: Eltolás

en: Relevance
hu: Relevancia

en: Sort options
hu: Rendezési lehetőségek

en: Oldest
hu: Legrégebbi

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Select any filter and click on Apply to see results
hu: Az eredmények megjelennek bármely szűrő kiválasztása után, az Alkalmaz gombra kattintva

en: Master
hu: Mester
